WSPÓŁPRACA

Projekt Pracownie to niezależny portal stworzony przez grupę entuzjastów działalności rzemieślniczej, która zdecydowała się przybliżyć proces projektowania i wytwarzania wysokiej jakości przedmiotów polskich twórców.

Wszystkie materiały na stronie powstają bezpłatnie i nie są artykułami sponsorowanymi. Każdy wywiad to efekt naszej wizyty w warsztacie rzemieślnika lub artysty, zapoznania się z jego technikami wytwarzania i fachem, który reprezentuje. Nasza działalność ma charakter dziennikarski – realizujemy reportaże i fotorelacje z pracowni. Odpowiadamy na zaproszenia twórców, a także sami poszukujemy ciekawych osób i inspirujących miejsc. 

  • Żaden materiał opublikowany na stronie nie był opłacany.
  • Nie realizujemy wpisów sponsorowanych i nie publikujemy „gotowców”.
  • Nie nawiązujemy współpracy w zakresie płatnych publikacji na stronie.
  • Obejmujemy patronaty medialne nad wybranymi wydarzeniami związanymi z rzemiosłem oraz włączamy się w inicjatywy popularyzujące działalność rzemieślniczą.
  • Nawiązujemy współpracę z innymi portalami, magazynami oraz wydawnictwami jako autorzy tekstów i zdjęć o tematyce związanej z rzemiosłem.

Dysponujemy autorską wystawą zdjęciową „Oblicza nowego rzemiosła”.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >> TUTAJ <<

Jeśli podoba Ci się styl naszych zdjęć oraz wideo, a sam potrzebujesz materiałów promocyjnych dla swojej marki (na kanały social mediowe, stronę internetową, do publikacji reklamowych) lub prowadzisz warsztaty twórcze i potrzebujesz relacji zdjęciowej lub wideo – odezwij się do nas: kontakt@projektpracownie.pl
Wykonujemy sesje zdjęciowe w ramach komercyjnej współpracy – cały dochód z nich przekazujemy na utrzymanie i dalszy rozwój naszej strony.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE >> TUTAJ <<

Projekt Pracownie

NAPISZ DO NAS

Chcesz opowiedzieć nam swoją historię? Znasz rzemieślnika lub artystę, który podzieli się z nami swoim doświadczeniem, pasją? Napisz do nas!

kontakt@projektpracownie.pl Od 25 maja 2018 roku obowiązuje „RODO”, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych i w sprawie swobodnego... >